Про Центр

Про Центр

Сталінський
Дмитро Віталійович
Генеральний директор
ДП «УкрНТЦ «Енергосталь»,
доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і
техніки України,
Лауреат Державної премії України,
нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня
                 

Державне підприємство «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «ЕНЕРГОСТАЛЬ» (ДП «УкрНТЦ «ЕНЕРГОСТАЛЬ») знаходиться в м.Харкові - найбільшому промисловому, науковому і культурному центрі України. 

 
Центр - унікальне в СНД за своїми науково-технічними можливостями, інженерно-виробничої та організаційної структурі об'єднання, що має в своєму складі науково-дослідні інститути «Енергосталь» та «УкрНДІМет», проектні інститути «Діпросталь», «Енергосталь» і проектно-конструкторський та технологічний інститут «Металлургмаш», випробувальний центр «УкрНДІМет», науково-технічний і виробничий комплекс з виготовлення екологічного, енергозберігаючого та іншого технологічного обладнання «Енергосталь», Донецька філія та представництво у м. Москві. Інститути «УкрНДІМет» і «Діпросталь» - найстаріші інститути галузі - засновані в 1928 році, інститут «Енергосталь» - в 1967 році. Інститути «УкрНДІМет» і «Діпросталь» нагороджені орденами Трудового Червоного Прапора.   
 
Центр засновано у 2001 році шляхом злиття інститутів НДПІ «Енергосталь» та УкрНДПКТІ «Металлургмаш». У 2004р. до нього були приєднані інститути «Діпросталь» і «УкрНДІмет».
З першого дня створення ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» його очолює доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України - Сталінський Дмитро Віталійович. 
 
1 грудня 2011 за значний особистий внесок у науково-технічний розвиток незалежної Української держави та з нагоди 20-річчя підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України Д.В. Сталінський нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня.  
 
Всі роботи Центр виконує комплексно - від наукових досліджень, розробки технологій, проектування, конструювання та виготовлення обладнання до здачі об'єктів замовнику «під ключ».
 
ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» розробив і успішно реалізував сотні проектів практично на всіх підприємствах гірничо-металургійного комплексу СНД, а також машинобудування, енергетики, транспорту, хімічної промисловості та інших галузей в Україні, Росії, країнах СНД, Європи, Америки, Азії та Африки . Про високий науково-технічний рівень розробок Центру свідчать 96 ліцензій, проданих в США, Японію, Австралію і передові країни Європи, а також виконання розробок, проектування і реалізація проектів на промислових об'єктах спільно з провідними зарубіжними фірмами та організаціями.