ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяло участь в модернізації системи охолодження валків і системи міжклітьового охолодження смуги чистової групи клітей прокатного стану 2000 ПАТ «Северсталь» (Череповець, Російська Федерація)

30.06.2017

        ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» успішно закінчило виконання роботи для ПАТ «Северсталь» «ППП. ЛПЦ-2. Загальна оцінка модернізації міжклітьового охолодження і системи охолодження валків».

        При обстеженні системи охолодження валків і системи міжклітьового охолодження смуги чистової групи клітей прокатного стану 2000 ПАТ «Северсталь» було встановлено, що існуюча система не забезпечує оптимального температурного режиму роботи валків при прокатці тонких смуг (1,5–2 мм) і не дозволяє повною мірою реалізувати швидкісні можливості чистової групи клітей при прокатці товстих смуг (більше 6 мм).

        В ході виконання роботи фахівцями ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» було розроблено кілька варіантів модернізації міжклітьового охолодження смуги (МКО) і системи охолодження валків (СОВ), в тому числі застосування системи «антілущення» в перших клітях чистової групи сталі. Визначено також технічні характеристики колекторів охолодження валків і смуги та орієнтовний обсяг реконструкції систем МКО і СОВ.

        Реалізація розроблених ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» технічних рішень дозволить ПАТ «Северсталь» підвищити ефективність системи охолодження, збільшити продуктивність стану, скоротити витрату валків і розширити марочний сортамент.