10–13 квітня 2018 року ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяло участь у Міжнародній виставці ливарного виробництва і металургійних технологій «ЛІТМЕТЕКСПО-2018» та виставці «Машинобудування-2018», які відбулися в м. Мінську

16.04.2018

10–13 квітня 2018 року ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяло участь у Міжнародній виставці ливарного виробництва і металургійних технологій «ЛІТМЕТЕКСПО-2018» та виставці «Машинобудування-2018», які відбулися в м. Мінську.

В рамах роботи виставкових комплексів Асоціацією ливарників та металургів Республіки Білорусь було організовано низку заходів для успішної співпраці учасників і обміну досвідом.

Потенційні можливості ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» було озвучено в доповідях та під час ділових зустрічей. У семінарах також взяли участь відомі компанії в галузі ливарного і металургійного виробництв: FURTENBACH (Австрія), DISA (Данія), EGES (Туреччина), ABP, HWS, SMS Meer (Німеччина), OMEGA (Великобританія), HAP (Польща), TACHTECH (Чехія) та ін.

В ході переговорів і консультацій ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» окреслено перспективні спільні проекти з провідними підприємствами Республіки Білорусь.