Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична зустрілася з колективом ДП «УкрНТЦ «Енергосталь»

13.07.2018
Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична зустрілася з колективом ДП «УкрНТЦ «Енергосталь»

13 липня 2018 р. голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична відвідала Державне підприємство «УкрНТЦ «Енергосталь», де ознайомилася з роботою ряда провідних підрозділів Центру та зустрілася з колективом підприємства.

        Генеральний директор ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» Сталінський Д.В. розповів голові ХОДА Світличній Ю.А. про поточну роботу та перспективи подальшого розвитку очолюваного ним підприємства. Головне сьогодні для колективу це те, що навіть у складних сучасних умовах Центр є потужним, унікальним підприємством на ринку створення та виготовлення обладнання, сучасних технологій, інжинірингових послуг для підприємств металургійної промисловості та успішно конкурує з провідними компаніями світу. За останні роки ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» вдалося диверсифікувати ринки збуту. Зараз Центр працює з Єгиптом, Іраном, Сербією, Узбекистаном, Алжиром та іншими країнами. У поточному році прогнозується 2,5-кратне зростання виробництва.

        Напрями та специфіку роботи відділів представили, в тому числі, провідні фахівці:

– про роботу прокатного відділу розповів його начальник – Кулак В.Ю.;

– про роботу відділу теплогазовикористання розповіла заст. начальника відділу – Братова Т.П.;

– з роботою комплексного відділу АСУ ТП ознайомили зам. генерального директора з НТІПР – Пирогов О.Ю. та зам. директора НДПКТІ «Металургмаш» з автоматизації– Кривоносов А.І.

        Голова ХОДА Юлія Світлична зустрілася також з колективом ДП «УкрНТЦ «Енергосталь». В ході цієї зустрічі Юлія Світлична розповіла про перспективи й пріоритети розвитку промисловості Харківської області та запевнила колектив Центру про підтримку з боку ХОДА як у вирішенні виробничих питань підприємства, так і тих соціальних питань, які виникають у колективі.

        Голова ХОДА підтримала звернення членів колективу про висунення Харківською областю кандидатури д.т.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка Міжнародної інженерної академії, Української технологічної академії, Інженерної академії України Сталінського Д.В. до складу формованої зараз відповідно до Постанови Кабміну України від 04.07.2018 р. Наукової ради Національного фонду досліджень для грантової підтримки наукових досліджень і розробок.

        Під час зустрічі з колективом ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» голова ХОДА Юлія Світлична вручила державну нагороду – почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» заступнику гендиректора з науково-технічної роботи, першому заступнику гендиректора ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» Ботштейну В.А., а також Почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації заст. генерального директора з НТІПР – директору НДПКТІ «Металургмаш» – Пирогову О.Ю., головному бухгалтеру – Діденко Н.М.; заст. директора з НТР НДІ «УкрНДІМет» – Кухарю В.М.; і Подяки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України співробітникам Центру:

– Ганенку Д.С. – головному інженеру проекту;

– Мантулі В.Д. – заст. генерального директора зі стратегічного розвитку, директору НДІ «Енергосталь»;

– Кузнєцовій Л.М. – заст. генерального директора з НТР, директору ПІ «Енергосталь-Діпросталь»;

– Павленку О.А. – заст. генерального директора з проектної роботи;

– Романченку П.В. – заст. директора ПІ «Енергосталь-Діпросталь».