ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяв участь в XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення»

12.09.2018
ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяв участь в  XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення»

    З 10 по 14 вересня ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» взяв участь в
XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення».

    Конференція організована Українським науково-дослідним інститутом екологічних проблем за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України, Приазовського державного технічного університету, Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України.

    На конференції були розглянуті і обговорені екологічні проблеми регіонів України, перспективи та шляхи їх вирішення, проблеми утилізації промислових і побутових відходів, екологічного моніторингу, охорони повітряного і водного басейнів.

    Вже кілька років генеральний директор ДП «УкрНТЦ «Енергосталь», доктор технічних наук, професор Сталінський Д.В. бере участь в роботі конференції  як член оргкомітету. Заступник генерального директора з НТР - перший заступник генерального директора Ботштейн В.А. є керівником секції даної конференції.

    Зав. лабораторією, к.т.н. Нікулін С.Є. виступив з доповіддю «Аналітичне визначення втрат води в системах оборотного водопостачання», в якій порушені актуальні питання складності визначення безповоротних втрат води, пов'язаних з витоками в котлах, а також необхідність раціонального використання поверхневих вод, що використовуються для підживлення оборотних систем водопостачання, за рахунок скорочення витрат підживлювальної води.

      

Фотозвіт