Екологія

Існує маса глобальних проблем, породжених новими винаходами людства. Безсумнівно, нові і просунуті технології дають можливість розвиватися в світі науки. Людина, здійснюючи різні відкриття, все більше втручається в господарство біосфери, в якій існує наше життя. Піддаючи цю частину планети забрудненням, ми ризикуємо власним життям, майбутнім наших нащадків, які з великою ймовірністю застануть наслідки хімічного забруднення навколишнього середовища.

ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» успішно вирішується широкий спектр екологічних проблем підприємств України, Росії та країн СНД. Однією з найбільш відомих робіт є вперше розроблена та впроваджена система повністю замкнутого (безстічного) оборотного водопостачання підприємств. Така система дає можливість припинити скидання промислових стоків у природні водойми. Ще одним рішенням стала вперше розроблена і реалізована система уловлювання та очищення технологічних газів і неорганізованих викидів з використанням рукавних фільтрів з імпульсною регенерацією та інші унікальні рішення.

Особливістю рішень, пропонованих Центром, є активне застосування безвідходних та маловідходних технологій, максимальне використання вторинних енергетичних і сировинних ресурсів, включаючи відходи власного виробництва, реалізація високоефективних енергозберігаючих заходів.