Коксохімічне виробництво

Рукавний фільтр ФРІР-1000х2

Рукавний фільтр 
ФРІР-1000х2
ВАТ «Алчевськкокс»

ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» в області коксохімічного виробництва виконує розробку проектної документації на системи пилоочістки з поставкою та впровадженням ефективних, компактних, економічних рукавних фільтрів з імпульсною регенерацією типу ФРІР для очищення технологічних та аспіраційних викидів на установках безпилової видачі коксу (УБВК), установках сухого гасіння коксу (УСГК), на коксосортуваннях, установках знепилювання коксу та інших джерелах пиловидалення.

Виготовлені, поставлені та введені в експлуатацію рукавні фільтри ФРІР-1000×2, ФРІР-800×2, ФРІР-650 ефективно і надійно працюють з 2003 р на ВАТ «Маркохім», з 2006 р на ВАТ «Алчевськкокс», забезпечуючи очистку викидів до залишкового вмістом пилу 5 - 7 мг/м3, споруджені і впроваджені установки на ВАТ «Баглійкокс» (м. Дніпродзержинськ), ВАТ «АрселорМіттал Теміртау» (м Теміртау).

Видана проектна документація на установку рукавних фільтрів для ВАТ «Запоріжкокс» (м. Запоріжжя), ВАТ «ХОКЗ» (м. Харків), коксохімвиробництва металургійного заводу в м. Ісфахані (Іран) і коксохімзаводу в Угорщині.